Przeskocz do treści

Strategia

Nasza strategia: Twoja ścieżka do sukcesu

Firma CR-IT Solutions zagościła oficjalnie na rynku małych operatorów telekomunikacyjnych i sprzedawców sprzętu komputerowego w roku 2006. Działalność telekomunikacyjna firmy bazuje na doświadczeniach zdobywanych przez obecnych pracowników od roku 1996 dla firm MD Technical Consultants i APEXIM S.A. Uczestniczyli oni w wykonaniu instalacji teletechnicznych na terenie całej Polski dla takich klientów jak Telekomunikacja Polska S.A. i Poczta Polska oraz dla wielu Urzędów Miejskich i ważniejszych Banków w obrębie Polski południowej. W roku 2000 zaprojektowali i zbudowali także jedną z pierwszych Amatorskich Sieci Komputerowych na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Zdobyte doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług i produktów oraz duże zaangażowanie pracowników w realizację celów firmy. Obecnie dostarczamy usługi telekomunikacyjne około 300 odbiorcom indywidualnym i instytucjonalnym na terenie Gliwic.

Głównym celem firmy jest świadczenie w konkurencyjnych cenach:

  • nadzoru informatycznego w małych i średnich firmach,
  • usług telekomunikacyjnych, w tym dostępu do Internetu,
  • usług w zakresie projektowania i wdrażania systemów sterowania i automatyki, w tym systemów budynkowych,
  • usług projektowania modeli i druku 3D,
  • usług fotograficznych.

Rozwijamy także działalność handlową w branży komputerowej i RTV współpracując z hurtowniami sprzętu w całym województwie. Oferujemy oprogramowanie komputerowe i aplikacje sterowników programowalnych. Dostarczamy rozwiązania Inteligentnych Budynków poczynając od projektu, a na wykonawstwie kończąc. W tym zakresie oferujemy między innymi instalacje telewizji kablowej, wideofonów i domofonów cyfrowych, sensoryki oraz monitoringu wizyjnego.

Nasze dalsze plany związane są z ekspansją infrastruktury sieciowej i świadczeniem usług na możliwie największym obszarze Gliwic. Staramy się stale podnosić klasę świadczonych usług poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i innowacyjne myślenie. Główną wartością firmy CR-IT Solutions jest klient i jego potrzeby, a ich zaspokajanie stanowi trzon naszego rozwoju.

Dzięki naszym sprawdzonym przez czas strategiom uzyskujemy rozsądne i zrównoważone rozwiązania technologiczne w odniesieniu do każdego aspektu operacji biznesowych, od rozwiązań całościowych, aż do najmniejszego szczegółu.

Nasz zespół profesjonalnych programistów utrzymuje wysokie standardy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozwinęliśmy metodologię pozwalającą na uzyskiwanie spójnych rozwiązań w wielu dziedzinach informatyki.


Pięć filarów sukcesu naszej strategii to:

Ocena
Zindywidualizowany do Twoich potrzeb audyt technologiczny oraz zgromadzenie danych o Twoim systemie, pozwala nam na utworzenie szczegółowego i kompleksowego obrazu istniejącego problemu, infrastruktury oraz środowiska pracy. Naszym celem jest przygotowanie rozwiązań technologicznych, które będą pracowały na Twój zysk.

Zalecenia
Nasze badania i analizy są następnie podsumowane w projekcie, w którym proponujemy indywidualnie zaprojektowane rozwiązania dla Twojej firmy. Nasz raport będzie wskazywał jasno określony kierunek działań oraz będzie zawierał cele do zrealizowania, mapę architektury przedsięwzięcia i szczegółowy plan.

Wdrożenie
CR-IT Solutions zarządza wszystkimi aspektami procesu wdrożenia, wliczając w to projektowanie, zarządzanie projektem, dostarczenie, testowanie, szkolenie i dokumentowanie. W trakcie procesu wdrażania nowej technologii zawsze blisko współpracujemy z Twoim personelem technicznym, aby odnieść jak najlepsze rezultaty.

Nadzór
Naszym zadaniem jest stałe upewnianie się, że Twoja technologia działa optymalnie i niezawodnie w każdej sytuacji. CR-IT Solutions zapewnia rozwiązania, które stale monitorują, oceniają i śledzą wydajność oraz bezpieczeństwo opracowanych przez nas rozwiązań technicznych.