Przeskocz do treści

Strategia

Nasza strategia: Twoja ścieżka do sukcesu

Firma CR-IT Solutions zagościła oficjalnie na rynku małych operatorów telekomunikacyjnych i sprzedawców sprzętu komputerowego w roku 2006. Działalność telekomunikacyjna firmy bazuje na doświadczeniach zdobywanych przez obecnych pracowników od roku 1996 dla firm MD Technical Consultants i APEXIM S.A. Uczestniczyli oni w wykonaniu instalacji teletechnicznych na terenie całej Polski dla takich klientów jak Telekomunikacja Polska S.A. i Poczta Polska oraz dla wielu Urzędów Miejskich i ważniejszych Banków w obrębie Polski południowej. W roku 2000 zaprojektowali i zbudowali także jedną z pierwszych Amatorskich Sieci Komputerowych na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Zdobyte doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług i produktów oraz duże zaangażowanie pracowników w realizację celów firmy. Obecnie dostarczamy usługi telekomunikacyjne około 300 odbiorcom indywidualnym i instytucjonalnym na terenie Gliwic.

Głównym celem firmy jest świadczenie w konkurencyjnych cenach:

  • nadzoru informatycznego dla małych firm,
  • usług telekomunikacyjnych, w tym dostępu do Internetu, na najwyższym poziomie w regionie,
  • usług w zakresie projektowania i wdrażania systemów sterowania i automatyki.

Rozwijamy także działalność handlową w branży komputerowej i RTV współpracując z hurtowniami sprzętu w całym województwie. Oferujemy oprogramowanie komputerowe i aplikacje dla sterowników programowalnych. Dostarczamy rozwiązania dla Inteligentnych Budynków poczynając od projektu, a na wykonawstwie kończąc. W tym zakresie oferujemy między innymi instalacje telewizji kablowej, wideofonów i domofonów cyfrowych, sensoryki oraz monitoringu wizyjnego.

Nasze dalsze plany związane są z ekspansją infrastruktury sieciowej i świadczeniem usług na możliwie największym obszarze Gliwic. Staramy się stale podnosić klasę świadczonych usług poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i innowacyjne myślenie. Główną wartością firmy CR-IT Solutions jest klient i jego potrzeby, a ich zaspokajanie stanowi trzon naszego rozwoju.

Dzięki naszym sprawdzonym przez czas strategiom uzyskujemy rozsądne i zrównoważone rozwiązania technologiczne w odniesieniu do każdego aspektu operacji biznesowych, od rozwiązań całościowych, aż do najmniejszego szczegółu.

Nasz zespół profesjonalnych programistów utrzymuje wysokie standardy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, rozwinęliśmy metodologię pozwalającą na uzyskiwanie spójnych rozwiązań w wielu dziedzinach informatyki.


Pięć filarów sukcesu naszej strategii to:

Ocena
Zindywidualizowany do Twoich potrzeb audyt technologiczny oraz zgromadzenie danych o Twoim systemie, pozwala nam na stworzenie szczegółowego i kompleksowego obrazu istniejącego problemu, infrastruktury oraz środowiska pracy. Naszym celem jest stworzenie supernowoczesnej technologii, która będzie pracowała na Twój zysk.

Zalecenia
Nasze badania i analizy są następnie podsumowane w projekcie, w którym proponujemy indywidualnie zaprojektowane rozwiązania dla Twojej firmy. Nasz raport będzie wskazywał jasno określony kierunek działań oraz będzie zawierał cele do zrealizowania, mapę architektury przedsięwzięcia i szczegółowy plan.

Wdrożenie
CR-IT Solutions zarządza wszystkimi aspektami procesu wdrożenia, wliczając w to projektowanie, dostarczenie, zarządzanie projektem, testowanie, szkolenie i dokumentowanie. W trakcie procesu wdrażania nowej technologii zawsze blisko współpracujemy z Twoim personelem technicznym, aby odnieść jak najlepsze rezultaty.

Nadzór
Naszym zadaniem jest stałe upewnianie się, że Twoja technologia działa optymalnie i niezawodnie w każdej sytuacji. CR-IT Solutions zapewnia rozwiązania, które stale monitorują, oceniają i śledzą wydajność oraz bezpieczeństwo opracowanych przez nas rozwiązań technicznych.