Przeskocz do treści

Projektowanie CAD i druk 3D

Zrealizuj swoje projekty w 3 wymiarach!

Oferujemy Państwu możliwość przygotowania projektów części i podzespołów w oprogramowaniu CAD 3D. Wystarczy opis Państwa potrzeb lub koncepcja, a my przelejemy ją w trójwymiarowy obiekt, a następnie powołamy do istnienia za pomocą nowoczesnej drukarki 3D.

Potrafimy tworzyć obiekty trójwymiarowe ze zdjęć korzystając z tzw. fotogrametrii! Wystarczy, że wykonacie Państwo jak najwięcej zdjęć dowolnego obiektu (pomnik, dom, most, samochód...) z każdego kierunku i pod różnymi kątami (im więcej zdjęć tym lepiej), a my odtworzymy sfotografowany przedmiot w trzech wymiarach. Nic nie stoi wtedy na przeszkodzie aby taki obiekt wydrukować za pomocą drukarki 3D.

Trójwymiarowe wizytówki na pewno wywołają pozytywny efekt u każdego kontrahenta! Zaprojektujemy i wydrukujemy je dla Państwa.

Potrafimy drukować obiekty 3D o maksymalnych wymiarach 210x210x250mm z tworzyw PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, wzmacnianych włóknami węglowymi, poliwęglanów, z dokładnością do 50 mikronów!

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie ze względu na złożoność, a co za tym idzie czasochłonność wykonania projektu, obróbki komputerowej oraz czasu wydruku i ceny materiału.